• V naší nabídce naleznete řadu šperků s drahými kameny včetně briliantů.

  V naší nabídce naleznete řadu šperků s drahými kameny včetně briliantů.

 • Zaměřujeme se na ruční práci založenou na tradiční české šperkařské škole.

  Zaměřujeme se na ruční práci založenou na tradiční české šperkařské škole.

 • Nabídku zlatých a stříbrných šperků doplňuje nejrozsáhlejší kolekce snubních a zásnubních prstenů.

  Nabídku zlatých a stříbrných šperků doplňuje nejrozsáhlejší kolekce snubních a zásnubních prstenů.

 • 1
 • 2
 • 3

Dětské šperky

Nabízíme speciální dětské zlaté řetízky, které mohou nosit miminka a to jak kluci tak holčičky již od několika měsíců. Tyto dětské řetízky se mohou nosit samostatně nebo je můžete ozdobit zlatým přívěskem - srdíčkem, slonem pro štestí...

Dětské zlaté řetízky stejně jako dětské přívěsky a náušnice jsou speciální - vyrobené tak, aby nedráždily dětskou pokožku. Toto zboží je součástí naší stálé nabídky.  Oblíbené  jsou zlaté ,, hodiny narození,, jedná se o zlatý dětský přívěsek ve tvaru hodin, kde na líci je čas narození (velká a mala hodinová ručička) a na rubu je vyrité datum. Další novinkou vhodnou k obdarování novorozence je 1 gram (zlatá cihlička) ryzího zlata, která je nabízena ve dvou provedeních. 

V naší nabídce naleznete i velké množství dětských náušnic a to jak ve zlatě žlutém tak bílém. Speciální dětské náušnice jsou vyráběny tak, aby nedráždily dětské ouško - mají speciální dětské zavírání. Jsou zdobeny syntetickými kamnínky (safír, rubín, růženín, zirkon) nebo pravými certifikovanými brilianty.