Dětské šperky pro holky i kluky

náušnice, řetízky, přívěsy a pamětní mince

Nabízíme speciální dětské zlaté řetízky, které mohou nosit miminka a to jak kluci tak holčičky již od několika měsíců. Tyto dětské řetízky se mohou nosit samostatně nebo je můžete ozdobit zlatým přívěskem - srdíčkem, slonem pro štestí...

Dětské zlaté řetízky stejně jako dětské přívěsky a náušnice jsou speciální - vyrobené tak, aby nedráždily dětskou pokožku. Toto zboží je součástí naší stálé nabídky. Oblíbené jsou zlaté ,, hodiny narození,, jedná se o zlatý dětský přívěsek ve tvaru hodin, kde na líci je čas narození (velká a mala hodinová ručička) a na rubu je vyrité datum. Další novinkou vhodnou k obdarování novorozence je 1 gram (zlatá cihlička) ryzího zlata, která je nabízena ve dvou provedeních.

V naší nabídce naleznete i velké množství dětských náušnic a to jak ve zlatě žlutém tak bílém. Speciální dětské náušnice jsou vyráběny tak, aby nedráždily dětské ouško - mají speciální dětské zavírání. Jsou zdobeny syntetickými kamnínky (safír, rubín, růženín, zirkon) nebo pravými certifikovanými brilianty.