Jsme hrdí a vděční za to, že to co děláme dělá radost nejen nám, ale také našim zákazníkům.

 Šperky vyráběné s láskou

Nenajdete-li to pravé - vždy se budeme snažit zrealizovat vaší představu do podoby, kterou naši zlatníci zhmotní do finálního šperku.

Nabízíme také rytecké práce do zlatých i stříbrných šperků. Provádíme také výkup zlata a to jak za obvyklé ceny, tak za ceny zvýhodněné - tj. výkup zlata protihodnotou. Takto můžete vyměnit své poničené zlato za nové šperky za výrazně vyšší výkupní ceny.

Naše kořeny sahají až do roku 1930, kdy byla založena tato česká zlatnická firma. Na svou tradici jsme mohli navázat v roce 1992, od kdy jsme také registrování puncovním úřadem.

Naše odborné asistentky na pobočkách budou vašimi průvodkyněmi při výběru toho pravého šperku pro vás nebo vaše nejbližší. Svou odborností také dokáží pomoci při výběru snubních a zásnubních prstenů.

Přejeme si, abyste se k nám vraceli a spojili své velké životní okamžiky s naší firmou. Budeme se snažit vás nezklamat.

V našich dílnách provádíme veškeré opravy zlatých a stříbrných šperků včetně osazování kamenů. Provádíme také leštění, rhodiování a pozlacování. Obvyklá doba této opravy je jeden týden, ale vždy záleží na druhu opravy. Složitější opravy a vsazování kamenů provádíme do dvou týdnů. Termín dodání se vždy dovíte od našich asistentek na všech našich prodejnách při sjednávání zakázky spolu s konečnou cenou, která není nikdy překročena.

Drobné hodinářské práce a opravy jako jsou výměny baterií, řemínků provádíme na počkání.

Jen díky Vašim kladným recenzím jsme se zařadili do kategorie vítězů v rámci projektu " Orlové klenotnictví ". Děkujeme našim spokojeným zákazníkům kterých si moc vážíme.