SNUBNÍ PRSTENY

prsteny vybírané srdcem

Druhým významným dnem po zásnubách je jistě svatba. V našem portfoliu máme více jak 3500 modelů, které jsou na našich pobočkách možné nejen vidět, ale také vyzkoušet. Snubní prsteny máme jak na zakázkovou výrobu tak některé modely i pro okamžité zakoupení. Snubní prsteny také ve velké míře vyrábíme a navrhujeme jako originální a jedinečné... 

Společně s naším zlatníkem si tedy můžete navrhnout takové snubní prsteny, které nikdo jiný mít nebude a které budou dokonalým odrazem vás dvou.

Zlaté snubní prsteny od Zlatnictví Jelínek

Druhým významným dnem po zásnubách je jistě svatba. V našem portfoliu máme více jak 3500 modelů, které jsou na našich pobočkách možné nejen vidět, ale také vyzkoušet. Snubní prsteny máme jak na zakázkovou výrobu tak některé modely i pro okamžité zakoupení. Snubní prsteny také ve velké míře vyrábíme a navrhujeme jako originální a jedinečné... Společně s naším zlatníkem si tedy můžete navrhnout takové snubní prsteny, které nikdo jiný mít nebude a které budou dokonalým odrazem vás dvou. 

ONLINE REZERVACE osobního setkání

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme telefonicky nebo e-mailem.

Vyrobíme vám vaše jedinečné snubní prsteny 

Společně s naším zlatníkem na osobním setkání proberete jakou představu o snubních prstenech máte, do kdy je potřebujete vyrobit a jaké je vaše finanční rozpětí. 
K výrobě snubních prstenů můžeme použít vámi dodané demodované šperky, které od vás vykoupíme a konečnou cenu vašich snubních prstenů ponížíme.