„Snubní prsteny vyrábíme s láskou“

Zlaté snubní prsteny                          Zlatnictví Jelínek

snubní prsteny ve všech barvách zlata

Snubní prsteny - České rodinné zlatnictví Jelínek

V našem portfoliu snubních prstenů máme více jak 3500 modelů, které si na našich pobočkách můžete prohlédnout a vyzkoušet. Při výběru vám dáme dostatek času na to, abyste se rozhodovali srdcem a nikdy to nebylo ve spěchu či stresu. Pro nás je velmi důležité osobní setkání a proto si vážíme vašeho času, který dáte právě návštěvě naší pobočky.

Snubní prsteny máme jak na objednávku tak k okamžitému zakoupení. Snubní prsteny také ve velké míře vyrábíme a navrhujeme jako originální a jedinečné... Společně s naším zlatníkem si můžete navrhnout snubní prsteny, které nikdo jiný mít nebude a které budou dokonalým odrazem vás dvou.

Rádi se s vámi také osobně setkáme na našich pobočkách a představíme vám celou naší kolekci. Na stránkách naleznete snubní prstýnky:


Snubní prsteny bílé zlato                                      Snubní prsteny žluté zlato

Snubní prstýnky kombinace barev zlata       Snubní prsteny růžové zlato

Nikdy při výběru prstenů nespěchejte dejte si čas na rozhodnutí, ale také pokud uvidíte prsteny a bude to láska na první pohled nenechte se odradit. 

Navštívit naše pobočky můžete kdykoliv od pondělí do pátku, ale pokud chcete soukromé setkání využijte našeho rezervačního systému

Snubní prsteny - eshop České zlatnictví Jelínek

Tyto nádherné klasické prsteny si můžete zakoupit i na našem e-shopu. Jde o prsteny v různých šířích a barvách zlata. Nenaleznete-li vámi požadovanou šíři neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 736 114 115

ONLINE REZERVACE osobního setkání

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme telefonicky nebo e-mailem.

Vyrobíme vám vaše jedinečné snubní prsteny 

Společně s naším zlatníkem na osobním setkání proberete jakou představu o snubních prstenech máte, do kdy je potřebujete vyrobit a jaké je vaše finanční rozpětí. 
K výrobě snubních prstenů můžeme použít vámi dodané demodované šperky, které od vás vykoupíme a konečnou cenu vašich snubních prstenů ponížíme.


Kompletní nabídka našich snubních prstenů na www.svetsnubnichprstenu.cz

Naše specializované stránky stránky pro snubní prstýnky.