Snubní prsteny od Českého zlatnictví Jelínek

V našem portfoliu snubních prstenů máme více jak 3500 modelů, které si na našich pobočkách můžete prohlédnout a vyzkoušet. Při výběru vám dáme dostatek času na to, abyste se rozhodovali srdcem a nikdy to nebylo ve spěchu či stresu. Pro nás je velmi důležité osobní setkání a proto si vážíme vašeho času, který dáte právě návštěvě naší pobočky. 
Snubní prsteny máme jak na objednávku tak k okamžitému zakoupení. Snubní prsteny také ve velké míře vyrábíme a navrhujeme jako originální a jedinečné... Společně s naším zlatníkem si můžete navrhnout snubní prsteny, které nikdo jiný mít nebude a které budou dokonalým odrazem vás dvou. 
Nikdy při výběru prstenů nespěchejte dejte si čas na rozhodnutí, ale také pokud uvidíte prsteny a bude to láska na první pohled nenechte se odradit.

Snubní prsteny 001
Kombinace dvou barev zlata - bílé a růžové zlato. Dámský prsten je zdoben jedním kamenem. Počet kamenů je možné upravit dle vás a samozřejmě i kombinaci barev či je nechat jednobarevné.


Snubní prsteny 002

Snubní prsteny 003

Snubní prsteny 004

Snubní prsteny 005
Jemné a užší snubní prsteny jsou nedílnou součástí naší nabídky. V ukázce je varianty bílé a žluté zlato. Prsteny vám vyrobíme ve zlatě dle vaší volby nebo i jednobarevné. Kámen zirkon nebo briliant.

Snubní prsteny 006

Snubní prsteny 007

Snubní prsteny 008

Snubní prsteny 009
Nádherné klasické snubní prsteny v ukázce ze žlutého zlata. Krásná a nadčasová elegance. Prsteny vyrábíme ve zlatě dle preference snoubenců. Dámský prsten lze osadit zirkonem či briliantem.

Snubní prsteny 010
Elegantní a nadčasové snubní prsteny v ukázce z růžového a bílého zlata. Prsteny jsou svým precizním provedením nádherným šperkem. Samozřejmostí je volba zlata a osazení brilianty nebo zirkony.

Snubní prsteny 011
Snubní prsteny v kombinaci dvou barev zlata jsou stále TOP. Tento model prstenů je nádherný také v provedení růžové a bílé zlato. Prsteny jsou velmi oblíbené a na prstu vypadají skvostně.

Snubní prsteny 012
Snubní prsteny se zajímavou rytinou, která je v dámském snubním prstenu doplněna o tři nádherné zářivé kameny. Prsteny je možné samozřejmě vyrobit stejné nebo v jiné barvě zlata.

Snubní prsteny 013

Snubní prsteny 014

Snubní prsteny 015
Hladké snubní prsteny, které vyrábíme ve všech barvách zlata. Dámský prsten je zdoben kamenem, který je zasazen do čtvercového hnízdečka. Prsteny mohou mít šíři dle vaší volby.

ONLINE REZERVACE osobního setkání

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme telefonicky nebo e-mailem.

Navštívit naše pobočky můžete kdykoliv od pondělí do pátku, ale pokud chcete soukromé setkání využijte našeho rezervačního systému.

Vyrobíme vám vaše jedinečné snubní prsteny 

Společně s naším zlatníkem na osobním setkání proberete jakou představu o snubních prstenech máte, do kdy je potřebujete vyrobit a jaké je vaše finanční rozpětí. 
K výrobě snubních prstenů můžeme použít vámi dodané demodované šperky, které od vás vykoupíme a konečnou cenu vašich snubních prstenů ponížíme.