SNUBNÍ PRSTENY

prsteny vybírané srdcem

Druhým významným dnem po zásnubách je jistě svatba. V našem portfoliu máme více jak 3500 modelů, které jsou na našich pobočkách možné nejen vidět, ale také vyzkoušet. Snubní prsteny máme jak na zakázkovou výrobu tak některé modely i pro okamžité zakoupení. Snubní prsteny také ve velké míře vyrábíme a navrhujeme jako originální a jedinečné... 

Společně s naším zlatníkem si tedy můžete navrhnout takové snubní prsteny, které nikdo jiný mít nebude a které budou dokonalým odrazem vás dvou.

Nadpis textu

Snubní prsteny 0256980
se zirkony cena od 2569 Kč
s brilianty cena od 24548 Kč

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Zlaté snubní prsteny od Zlatnictví Jelínek

Druhým významným dnem po zásnubách je jistě svatba. V našem portfoliu máme více jak 3500 modelů, které jsou na našich pobočkách možné nejen vidět, ale také vyzkoušet. Snubní prsteny máme jak na zakázkovou výrobu tak některé modely i pro okamžité zakoupení. Snubní prsteny také ve velké míře vyrábíme a navrhujeme jako originální a jedinečné... Společně s naším zlatníkem si tedy můžete navrhnout takové snubní prsteny, které nikdo jiný mít nebude a které budou dokonalým odrazem vás dvou. 

ONLINE REZERVACE osobního setkání

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme telefonicky nebo e-mailem.

Vyrobíme vám vaše jedinečné snubní prsteny 

Společně s naším zlatníkem na osobním setkání proberete jakou představu o snubních prstenech máte, do kdy je potřebujete vyrobit a jaké je vaše finanční rozpětí. 
K výrobě snubních prstenů můžeme použít vámi dodané demodované šperky, které od vás vykoupíme a konečnou cenu vašich snubních prstenů ponížíme.