Dne 12.11.2021 proběhlo krásné setkání s naší výherkyní paní Ciniburkovou. Briliantový prsten v hodnotě 25 000 Kč předal majitel Českého zlatnictví Jelínek pan Petr Jelínek, který byl velmi rád, že se prsten opravdu líbil. Věříme, že paní Ciniburkové bude dělat jen a jen radost. 

Dne 8.12.2021 proběhlo velmi milé setkání s našimi výherci na druhém místě s paní  Ciesarikovou a jejím partnerem. Vybrali si tento nádherný briliantový prsten.

Hledáte šperk pro vaši milovanou osobu?
Tak tato soutěž je určena právě vám.
 

Pošlete nám 1 fotografii, která nejlépe vyjadřuje váš vztah k této osobě. 

O co se soutěží?

Hlavní cena: Tento zlatý briliantový prsten ze 14 karátového bílého zlata v hodnotě 25 000 Kč
(briliant 0,25 ct, VS/F), který může být i luxusním zásnubním prstenem z produkce České Zlatnictví Jelínek®

Druhá cena: Voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup briliantového šperku dle vlastního výběru od České Zlatnictví Jelínek®

Cena pro každého účastníka: Voucher v hodnotě 2 500 Kč na briliantový šperk ( prsten, zásnubní prsten, náušnice, přívěsek, náhrdelník) od České Zlatnictví Jelínek® dle vašeho výběru


Jak bude vybrán - určen výherce naší soutěže?

Vámi zaslané fotografie na Messenger Zlatnictví Jelínek budeme průběžně umisťovat do soutěžní fotogalerie s názvem Soutěž o briliantový prsten na našem Facebooku období
1. 10. 2021- 7. 11. 2021  (do půlnoci) kde je naši sledující a vaši přátelé budou hodnotit pomocí likes. Výhercem briliantového prstenu v hodnotě 25 000 Kč se stane fotografie s nejvíce likes. Na druhém místě se umístí ten jehož fotografie získám druhý nejvyšší počet like.

Výherce na prvním a druhém místě vyhlásíme 10. 11. 2021 a uveřejníme jejich jména i soutěžní fotografie, které zvítězily samostatném příspěvku. V případě, že dvě fotografie získají stejný počet like budou výherci vylosováni zástupci pořadatele.


Pravidla soutěže:

💍 Pořadatelem soutěže je České Zlatnictví Jelínek® - Mgr. Petr Jelínek, Chabařovická 1324/21 ,Praha 8, IČ 60186534.

💍 Soutěž probíhá v období od 1. 10. 2021 - 7. 11. 2021.
💍 Soutěž probíhá a soutěžní galerie bude uveřejněna na našem Facebook profilu
💍 Výherce vyhlásíme 10. 11. 2021.
💍 Každý soutěžící může zaslat jednu soutěžní fotku.
💍 Fotografii je možné doplnit popiskem o tom proč je pro vás fotka důležitá, kde vznikla....popis o rozsahu pár vět je jen a jen na vás. Popis poté bude uveden u vaší fotografie společně s vaším jménem.
💍 K fotografii je důležité uvést své jméno a příjmení + telefonní číslo
💍 Fotografii se jménem a telefonním číslem prosím zasílejte na Messenger jako soukromou zprávu
💍 Soutěžící bude sdílet soutěžní fotogalerii nebo svou soutěžní fotografii na svém profilu.

💍 Výhercem prstenu v hodnotě 25 000 Kč se stane fotografie s nejvíce likes. Na druhém místě se umístí ten jehož fotografie získám druhý nejvyšší počet like. V případě shodného počtu like je pořadatel oprávněn vybrat výherce druhého místa.
💍 Výherci budou vyhlášeni 10. 11. 2021 a budou uveřejněni na naší Facebook stránce na www.zlatnictvi-jelinek.cz. Výherci budou kontaktováni emailem a telefonicky pro potvrzení převzetí výhry.
💍 Výherce se zavazuje osobně převzít briliantový prsten na jedné z poboček pořadatele a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání briliantového prstenu a následně k pořízení a uveřejnění fotodokumentace.. Také souhlasí poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který může být zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.
💍 ️Výherci musí uplatnit výherní voucher do 17. 12. 2021. Po tomto datu voucher propadá.
💍 Voucher je platný pro výběr briliantového šperku z produkce České Zlatnictví Jelínek® . V případě částky nižší než je výherní voucher se rozdíl neproplácí. V případě výběru snubních prstenů nad výherní voucher výherce uhradí pouze rozdíl.
💍 Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR.
💍 Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.
💍 Soutěžící, kteří se pokusí o podvod budou vyloučeni. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu. Výhry není možné soudně vymáhat. Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně. Pořadatel si vyhrazuje právo zaslat soutěžícím obchodní sdělení, které bude obsahovat link pro odhlášení.
💍 Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.
💍 Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.
💍 Ceny není možné vymáhat právní cestou, není možné ji směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena.   

💍Svou účastí v soutěži tj. zasláním vaší fotky na náš e-mail nebo prostřednictvím Messenger dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (fotka, jméno, příjmení, email, telefon), které budou použity pro potřeby soutěže a další marketinkové aktivity provozovatele.