Dámské zlaté náušnice

Krásu každé ženy, slečny či dámy vždy vykouzlí dobře zvolené náušnice. 

Naše specialistky vám na pobočkách pomohou vybrat takové náušnice, aby splnily nejen vaše očekávání, ale také umocnili krásu obdarované ženy. 

Nevyberete-li si z naší nabídky je vám k dispozici náš zlatník, který společně s vámi navrhne vaše jedinečné originální náušnice, které nikdo jiný mít nebude :-)


Zlaté náušnice se zirkony i brilianty
od Českého zlatnictví Praha Jelínek®

Krásu každé ženy, slečny či dámy vždy vykouzlí dobře zvolené náušnice. Je to šperk, který by neměl chybět v žádné dámské šperkovnici.  Dámské zlaté náušnice vám nabízíme jemné, elegantní, diamantové i zirkonové. Naše nabídka obsahuje širokou škálu náušnic pro běžné denní nošení tak pro výjimečné příležitosti. 

Nabízíme takové dámské zlaté náušnice, které jsou připraveny krásu ženy podpořit každý den. Naše specialistky vám vždy pomohou vybrat takové náušnice, aby splnily nejen vaše očekávání, ale také umocnili krásnu obdarované ženy. 

Náušnice vyrábíme také na zakázku a to již od roku 1930. Vy nám řeknete vaší představu a my ji zrealizujeme. Vše probíhá v komunikaci s mistrem zlatníkem a majitelem zlatnictví. Chcete jedinečné a originální náušnice kontaktujte nás na 736 114 115. 

Kategorie