„píšeme o tom co vás zajímá“

Blog českého zlatnictví Jelínek 

šperky, výroba, snubní nebo zásnubní prsteny, diamantové šperky

Plánování svatby je jedním z nejkrásnějších období vašeho života, plné očekávání a radosti. Abychom vám pomohli dodržet všechny kouzelné tradice a usnadnili hledání, připravili jsme pro vás krátký přehled o tom, co by Vám nemělo chybět o vašem svatebním dnu.

Výběr správného zásnubního prstenu může být náročný úkol, ale s několika základními kroky a radami to může být mnohem jednodušší.

Gravírování snubních prstenů je jedním z nejkrásnějších a nejosobnějších způsobů, jak přidat hlubší význam do kovového kroužku lásky a oddanosti. Každý pár má svůj příběh a díky gravírování dostane každý kousek jedinečný design uzpůsobený přímo vám na míru a bude vám připomínat krásy manželství dennodenně.

V dnešním přesyceném světě módy a šperků se často obracíme k exotickým kamenům a drahým kovům, protože jsou in, ale málokdy si uvědomujeme, že naše vlastní země skrývá opravdu nádherné poklady, které stojí za objevení.

Dnešní článek bychom rádi věnovali té nejdůležitější osobě. Z prvních pár řádků budete jistě vědět o koho jde…

Náušnice jsou klenotem, který může dodat vašemu vzhledu tu správnou dávku elegance, šarmu, ale i sebevědomí. Ale jak vybrat ty správné náušnice pro váš tvar obličeje? Na to se zaměříme v tomto článku. Proto si k tomu udělejte si dobrou kávu, pohodlně se usaďte a pojďme na to.