Každé reference si skutečně vážíme.

Reference od našich zákazníků

Děkujeme za veřejná poděkování od našich zákazníků, která jsou pro nás závazkem neustoupit z našich priorit.

Každá reference, kterou od vás obdržíme je pro nás velkým poděkováním za práci, kterou odvádíme. Naším cílem je být vždy profesionální a vytvořit vám takový šperk, který bude přesně podle vašich představ. Všechny naše šperky, které u nás můžete zakoupit jsou vždy opatřeny puncem od puncovního úřadu a brilianty mají vždy certifikát kvality. 

Všechny naše reference, které zde uvádíme si můžete přečíst u našich firemních zápisů. 

Ještě jednou velmi děkujeme a těšíme se na další setkání při výběru vašeho šperku.

Naše pobočky můžete navštívit na adresách:  Zenklova 25   a   Novákových 2     Praha 8 Palmovka

Chci touto cestou vyjádřit spokojenost se službami ve Zlatnictví Jelínek. Moje velmi pozitivní zkušenost s opravou několika šperků mi vnukla myšlenku, abych tentokráte nechala opravit prsten s vypadlým kamenem po babičce. Nápad vsadit nový kámen, který by byl shodný s opalitem v mých náušnicích, se začal realizovat velmi rychle. Po konzultaci s panem Jelínkem došlo na rozhodnutí vytvořit prsten zcela nový a to právě ze stávajícího ale již omšelého kusu. A je to nádhera! Prsten je vkusný a společně s náušnicemi vytváří krásnou souhru. Děkuji za osobní přístup i neočekávanou rychlost v realizaci tohoto nápadu. Jsem velmi spokojena.

Ive Hor

12.5.2024

Pohádkový svět Stejně jako kouzelníci v Pohádkovém světe umí čarovat i ve zlatnictví Jelínek. Doslova na poslední chvíli mi tady pomohli s dárkem na památku pro moji desetiletou vnučku. Radost veliká! Již nikdy jinam, jsou tu profíci. … a už skoro sto let. Taková tradice zavazuje. Takže nemohou být jiní, než dokonalí. Děkuji. Eva. B.

David Bouchner

29.4.2024

Zlatnictví Jelínek si mne absolutně získalo. Z počátku jsem dostala šperk jen jako dar od mého nastávajícího, postupem se z toho stala závislost a šperky už od nikoho jiného nechci. Právě jsme vyzvedli naše snubní prsteny a úžasem jsem ani nedýchala, jednim slovem dokonalost a tímto velice děkujeme za perfektní práci a skvělý servis při realizaci. Těším se na další nákupy u Vás.

Kači Naj

20.3.2024

Velmi příjemné a přívětivé jednání jak personálu, tak pana majitele. Velká ochota vyjít zákazníkovi vstříc a udělat i "nemožné". Velmi dobrá opakovaná zkušenost. Doporučuji všem, kdo chtějí využít služby zlatnictví.

Pavel Mališ

9.11.2023

Velmi doporučuji toto zlatnictví, milý personál, šikovný pan zlatník..., vyberete si krásné šperky, pokud potřebujete opravit , poradit - budete spokojeni

Jana Trnková

10.2.2024

Perfektní jednání se zákazníkem, děkuji manželům Jelínkovým, jste nejlepší. Šperk je nepřehlédnutelný ještě jednou moc děkuji Hana H.

Hanahla.

27.1.2024

Opakovane (druha zakazka - prsten) jsem opravdu spokojen s vyrobkem na miru podle domluvy.

Ivan Havlík

19.4.2024

Krásná prodejna, velmi příjemná a ochotná obsluha. Dokáží poradit,opravit, vyměnit,prostě skvělé. Jinam nechodím.

Michaela Gabryšová

9.3.2024

Pan Jelínek se vždy snaží pochopit myšlenku kupujícího a doporučit nejvhodnější zpracování samotného šperku.

Jn Tremblat

18.3.2024

Velice příjemný, milý a ochotný personál prodejny, který vždy vyjde zákazníkovi vstříc. Krásné šperky. Záruka kvality. Je radost zde nakupovat. .

V. Augustinová

21.2.2024

Příjemné a vstřícné jednání, dobrá cena i výběr. 


Jiřina Svobodová

9.3.2024

Tato recenze je od srdce. Můžete se zde s důvěrou obrátit na pane majitele s požadavkem na úpravu šperku. Již roky sem chodí naše rodina i přátelé z blízkého či vzdáleného okolí. V tomto zlatnictví je velmi milá a usměvavá obsluha, která vždy ochotně poradí. Solidní ceny za poctivou práci a ojedinělého zboží. A široká nabídka zlata ,stříbra, náramkových hodinek a dalších doplňku. Takových zlatnictví u nás bohužel už moc není.


Antryll

28.1.2024

Velká spokojenost, příjemná obsluha, krásné šperky, dobrá cena. 


Lidinka F

25.1.2024

Velmi příjemné a vstřícné jednání paní prodavačky, která mi pomáhala vybrat dárek pro mou vnučku, která bude v únoru slavit své osmnácté narozeniny. Děkuji.


Prokešová Eva

22.1.2024

Nejdříve zásnubní prsteny, pak snubní prsteny. Sympatický majitel z 3-ti generace zlatníků je sympaťák a dovede poradit i ve věcech, které jako laik neřešíte…snad nejlépe zásobené zlatnictví v Praze a nejspíš i v ČR, co se prstenů týče.


Kováč Ladislav

18.11.2022

Minulý týden jsme navštívili České zlatnictví Jelínek, kde jsme se setkali s naprosto profesionálním a milým přístupem. Vybrali jsme si krásné šperky (hlavně medailonek s Madonkou) a budeme se těšit na další návštěvu. Děkujeme!


Podobský Václav

7.12.2023

P. zlatník Jelínek odvedl vynikající práci. Nechala jsem si zhotovit prstýnek na zakázku a musím říct, že práce byla odvedena poctivě a prstýnek je nádherný. Zlatnictví Jelínek mohu jen doporučit. 


Vojáčková Marcela

18.9.2023

Velmi ochotná a vstřícná paní prodavačka, která mi dobře poradila při výběru dárku pro vnučku


Mervartová Martina

24.7.2023

Moc děkujeme p. Jelínkovi a jeho zlatnictví za nádherné snubní prsteny, za pomoc s výběrem a jeho velmi milý, ochotný a profesionální přístup. Určitě se budeme rádi vracet. Mohu jen doporučit!


Skřivánková Martina

1.6.2023

Jsem z Libně a často se mi stává, že potřebuji služeb klenotnictví - hodinářství. Oblíbil jsem si provozovnu Pod Palmovkou, zlatnictví Jelínek. Pracují precízně, rychle a je na ně spolehnutí. V mém okolí toto zlatnictví všem doporučuji. A jak říkají na Slovensku - "LEN VYDRŽAŤ !".


Sarman Jaroslav

22.05.2023

S tímto českým zlatnictvím mám jen ty nejlepší zkušenosti, chodím tam léta a vždy jsem maximálně spokojena, jak s prodavači, tak s šikovným panem zlatníkem. Poradí a výsledek je vždy fantastický! A za dobré peníze. Velice doporučuji.


Valmy Novák Luboš

18.4.2023

prodejna mě překvapila velkým výběrem překrásných originálních šperků a hýčkáním ochotným a vstřícným personálem. Moc děkuji a tuto prodejnu mohu jen doporučit.


Stirandová Míla

22.2.2023

Nejkrasnejsi sperky, prijemna a profesionalni obsluha, doporucuji navstivit. Pavel .


Urban Pavel

22.2.2023

Dobrý den, děkuji Vám za profesionální a vstřícný přístup a zakoupené šperky . Jsme z nich nadšené. Vaše zlatnictví mohu pouze doporučit .Rády se k Vám s dcerou budeme vracet. Díky Vám. Hájková


Pavča 26

13.9.2022

Prijemna obsluha, krasny vyber sperku a ja jsem koupil krasny darek pro svou pani. Moc se libi. Jsem velmi spokojen a urcite zase prijdu k Vam na prodejnu. Dekuji Urban


Pavel Urban

9.1.2023

Veškeré šperky, které jsem si zde zakoupila jsou unikátní. Mám z nich velkou radost. Obsluha vynikající, milé a ochotné prodavačky, které vždy najdou to, co se mi zalíbí. Určitě si ještě nějaký hezký šperk koupím.


Havrlantová Eva

30.8.2022

Doporučuji!!! Milý kolektiv a skvělá domluva. Martin Jedlička


Jedlička Martin

15.8.2022

Doporučuji zlatnictví pana Jelínka. Ochotný a vstřícný. Velký výběr šperků.


Klabanová Z

21.5. 2022

Široký výběr snubních prstenů. Profesionální přístup personálu. Byli jsme velmi spokojeni a rádi se znovu vrátíme 


Eva

7.5. 2022

Velmi chválím vstřícné jednání, precizní práci. Po ne moc dobrych zkušenostech s předchozimi zakázkami u jiných firem jsem se rozhodla, že do budoucna je Zlatnictvi Jelínek ta nejlepší volba kde nechat své šperky k opravě a kde si udělat radost se zakoupením nových. Děkuji Jarka


Srbová Jaroslava

6.5. 2021

Profesionální přístup, rychlé vyhotovení šperku na zakázku. Žádný zahraniční obchod, ale poctivý český zlatník.


Vacínková Daniela

6.11. 2022

Zlatnictví nám bylo doporučeno a naprostá spokojenost. Mají obrovský výběr, máme odtud zásnubní prsten i snubní prsteny. Obsluha byla příjemná, dobře nám se vším poradila. Rozhodně se k Vám budeme vracet.


Lastovička Martin

14.5. 2022

Ve zlatnictví jsme objednávali snubní prsteny a jsme velmi spokojeni. Oceňujeme zejména vstřícný přístup a ochotu personálu i zlatníka pana Jelínka, kvalitní zpracování zakázky (rytí na snubní prsteny zlatnictví poskytuje zdarma) a také rychlé dodání vzhledem k blížícímu se termínu svatby. Děkujeme.


Antalíková Barbora

14.5. 2021

Skvěle odvedená práce. Nechala jsem si ve zlatnictví vyrobit řetízek s přívěškem a moc se povedl. Děkuji a doporučuji.  


Lukešová Pavlína

3.5. 2021

Široký výběr snubních prstenů. Profesionální přístup personálu. Byli jsme velmi spokojeni a rádi se znovu vrátíme


Eva

7.5. 2021

Do zlatnictví jsem přišel s prosbou o zlatý přívěsek, který se mi nepodařilo nikde sehnat. Vedení i s personálem mi se vším pomohlo. Dali si s tím obrovskou práci a nakonec jsem podle mé představy dostal přesně to, co jsem potřeboval. Díky skvělé kvalitě, milému přístupu a velkému porozumění budu v budoucnu volit přesně toto zlatnictví. Všem vřele doporučuji!  


Hadra Oliver

9.4. 2021

Naprostá spokojenost, veliký výběr a ochota poradit od pana majitele. Nebyl problém se na čemkoliv domluvit a prstýnky byly hotové během pár dnů. Určitě mohu jen doporučit a ráda se sem budu vracet.


Plášková Kristýna

10.3. 2021

Objednali jsme si s manželkou dva snubní prsteny. Prsteny se nám líbily, byli jsme spokojeni. Děkujeme


Pelc Luboš

20.10. 2021

Zlatnictví pana Jelínka doporučuji !! Vyrobil mi zásnubní prsten přesně tak jak jsem si to přál. Určitě se zastavíme pro snubní prsteny ať snoubence ladí.  


Sejcek Milan

12.6. 2020

Nemožné na počkání ,zázraky do tří dnů : tak by se dala v krátkosti shrnout práce pana Jelínka při výrobě snubních prstenů . Mimo jiné i díky němu se podařila zorganizovat svatba v podstatě za jeden a půl dne . Děkujeme .


Truhlářství stenly

28.5. 2020

Toto zlatnictví velice doporučujeme, koupili jsme si zde nádherné snubní prstýnky, skvěle odvedená práce, příjemná obsluha a přijatelná cena.


Thertwera

20.5. 2020

Rychlost a ochota je zde na nejvyšší úrovni. Prstýnky byly hotové za 5 dní, s majitelem se dá domluvit asi snad na všem a jeho přístup je velice zákaznicky orientovaný a lidský. Rozhodně jsme zde nebyli naposledy.


Petrikovič Jan

26.10. 2020

Krásný výběr snubních prstenů a šperků za slušné ceny.


Votýpková Michaela

25.2. 2018

Mám od nich moc krásný zásnubní prsten. Proto jsme se rozhodli zakoupit zde i snubní prsteny opet jsme byli spokojení.. Takže určite doporučuji :-)


Šimonková Ivana

12.9. 2017

zdravím, mohu jen doporučit, rychle, precizně. to co jsme chtěly to máme a hlavně v čas.


AAvladimir

9.1. 2017