Snubní prsteny 

šperky, které píšou svou historii od prvního okamžiku myšlenky na vaší svatbu a váš společný život...

Naším největším přáním je, aby vás naše snubní prsteny provázely po každý den vaší společné cesty. Budeme vám pozorně naslouchat a pokusíme se vám na základě vašich přání vytvořit takové snubní prsteny, které budou vystihovat vás dva. Kompletní nabídku snubních prstenů si můžete prohlédnout a vyzkoušet na naší pobočce.

Chcete jedinečné prsteny, které budou vyjadřovat pouze vás dva? Neváhejte nás kontaktovat  - rádi vám vaše snubní prsteny vyrobíme.

Snubní prsteny od Zlatnictví Jelínek

Snubní prsteny jsou naší dominantou. Je nám ctí, že jsme se mohli stát součástí svatebního dne pro tisíce snoubenců. Svatební nebo snubní prsteny se musí vždy vybírat srdcem, protože budou součástí nás mnoho dalších let. Prsteny vyrábíme a prodáváme téměř vždy ze zlata.  S výběrem vám vždy rádi pomůžeme a rádi vám doporučíme vhodné provedení, šíři a opracování. Nepodaří-li se nám společně nalézt ty pravé prsteny z naší kolekce je možné se domluvit s naším zlatníkem na výrobě snubních prstenů, které budou jen a jen vaše. Některé modely snubních prstenů máme připravené ihned k odběru a to pro případ, že jste se rozhodli svou lásku zpečetit během pár dnů.

ONLINE REZERVACE osobní schůzky k realizaci snubních prstenů

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme telefonicky nebo e-mailem.