Šperky, které rozzáří úsměv každé ženy...


Úsměv je jedinečný dokonalý a nezapomenutelný .... ztvárnit ho jako šperk není snadné, ale ne nemožné. Naši zlatníci udělají vše pro to, aby ten váš šperk navrátil úsměv do tváře vaší ženy.

Zlaté šperky od Českého zlatnictví Jelínek®

Zlatnictví Jelínek je tu s vámi od roku 1930 od samého počátku je naším hlavním cílem spokojenost zákazníka a celoživotní péče o naše šperky. Nejen naši zlatníci, ale také vyškolené specialistky prodeje šperků vám vždy rády pomohou s výběrem šperků. 

Naše kolekce šperků obsahuje dámské náušnice, dámské prsteny, náhrdelníky, přívěsky a dokonalé zlaté dámské sady, snubní prsteny, zásnubní prsteny a v neposlední řadě z dětské zlaté šperky.

Výroba originálního zlatého šperku dle vaší představy je u nás samozřejmostí. Chcete-li takový neváhejte nás kontaktovat na 736 114 115 - domluvíme si setkání a společně probereme vaší představu o tom jak má šperk vypadat.

Chcete-li si prohlédnout mnohem více šperků neváhejte nás navštívit na našich pobočkách. S výběrem šperků vám rádi pomůžeme.

Zlaté šperky od Českého zlatnictví Jelínek®
naše online nabídka šperků

Kategorie

Originál je vždy jen jeden...

Nenašli jste šperk dle vašich představ? Nezoufejte zavolejte nám nebo napište na email: sperkypj@centrum.cz a společně navrhneme a náš zlatník vám vyrobí přesně takový, který bude splňovat vaše představy.

Originální šperky, které vyrobíme mají samozřejmě vše co dokonalý šperk má mít: dokonalost tvaru, duši nejen vás, ale našeho zlatníka, perfektní osazení kameny, certifikát pravosti a celoživotní servis.

Za šperk, který pro vás vyrobíme si ručíme nejen naší kvalitou zlatnického řemesla, ale také hrdostí na tradici, kterou naše zlatnická dílna ctí.

ONLINE REZERVACE  setkání s naším zlatníkem

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme po telefonu nebo e-mailem.

Zhmotníme vaší představu o dokonalém šperku...

Společně s naším zlatníkem na osobním setkání proberete jakou představu o šperku máte, do kdy ho potřebujete a jaké je vaše finanční rozpětí.