„Poctivá a precizní práce je pro nás samozřejmostí“

České zlatnictví s tradicí od roku 1930

vaše sny proměníme ve skutečnost 

Originální výroba šperků

Vyrábíme pro vás jedinečné a originální šperky podle vaší představy a snu o dokonalém šperku. V naší dílně vznikají prsteny, náušnice, zásnubní prsteny i přívěsky.

Výroba zásnubních prstenů

V naší nabídce můžete vybírat z diamantových i zirkonových prstenů. Originální zásnubní prsteny na zakázku jsou u nás samozřejmostí. Brilianty pro vás osobně vybereme tak, aby splnili vaše představy.

Výroba snubních prstenů

Snubní prsteny pro vás vyrábíme od prvních dnů naší historie. Jsou to šperky, které pojí dvě srdce a pro nás jsou velkým závazkem. Prsteny vám rádi vyrobíme přesně dle vašich představ

Šperky pro děti

Dětské šperky jsou prvními šperky, které malé lásky dostávají ať už v podobě náušniček nebo v podobě šperku k narození a ke křtu. Šperky pro vás vyrábíme pouze ze zlata.

Výměna zirkonů za brilianty

Máte ve svém šperku zirkony a chcete je zaměnit za brilianty? U nás to není problém. Přineste nám váš šperk a my vám řekneme jestli je výměna možná. 

Ověření pravosti šperků

Každý den se setkáváme se zákazníky, kteří nám přináší své šperky k ověření. Mnohdy jsou to skutečné skvosty. Ověření zlata a kamenů u nás provádí vždy mistr zlatník. Ocenění šperků je samozřejmostí.

Opravy šperků

Uděláme vše pro to, abychom vašemu poškozenému - poničenému šperku vrátili krásu, tvar a pevnost.  Oprava poničeného šperku je u nás samozřejmostí. 

Pánské prsteny

Pánské prsteny na zakázku pro vás, stejně jako všechny naše šperky, vyrábíme v naší české zlatnické dílně. Prsteny bývají masivní a dokonale propracované.

Péče o rodinné šperky

 Rodinné šperky jsou skvosty, které se dědí po generace. Takové šperky si zaslouží tu nejlepší péči a od toho jsme tu my. Postaráme se o to, aby byly vždy zářivé a pečlivě ošetřené. Navržení vhodné šperkovnice, krabiček je u nás samozřejmostí.

Co vám nabízíme v našem českém zlatnictví