Zlaté zásnubní prsteny

je jedno zda s jedním velkým kamenem nebo několika malými důležité je, že je to z lásky...

Dospěl jste k životně důležitému kroku a chcete požádat svoji přítelkyni o ruku? Pokud ano, pak budete potřebovat zásnubní prstýnek. V naší nabídce najdete zásnubní prsteny různých cenových relací. Symbolem zaslíbení je zásnubní prsten osazený jedním či více čirými kameny. Zásnubní prsteny jsou obvykle vyráběny ze 14kar. žlutého, bílého či červeného zlata a jsou osazovány zirkony nebo stále oblíbenějšími brilianty.
Většina zásnubních prstenů je pro vás připravena k okamžitému prodeji a to v nejčastějších velikostech (51-54). V případě, že vámi vybraný vzor momentálně není k dispozici na našich pobočkách - napravíme to a vyrobíme ho pro vás na zakázku max. do 4 týdnů.

Prsteny jsou vyráběny tak, aby byla možná jejich pozdější úprava velikosti. Proto se při jejich výběru nemusíte stresovat tím, že neznáte přesnou velikost prstu vaší partnerky. Vybírejte srdcem. Vy ji znáte nejlépe. Prsten darujte, výběr okamžiku a místa je již na vás. Tento okamžik si pravděpodobně vaše partnerka bude pamatovat celý život. Pokuste se nalézt správné místo i okamžik. My se později postaráme (v případě, že to bude nutné), aby prsten na ruce vaší partnerky dokonale seděl.

Úpravu velikosti briliantového zásnubního prstenu vám provedeme zcela zdarma.
Dopřejte svému prstenu pravidelný servis alespoň jednou ročně. ZDARMA vám zkontrolujeme pevnost usazení kamene a doporučíme drobné kosmetické úpravy (leštění nebo rhodiování).

Malá ukázka z naší kolekce - vybírat můžete prsten s jedním velkým kamenem nebo několika malými

Zásnubní prsteny máme skladem nebo je vyrobíme na zakázku do 14 dnů. Zásnubní prsteny osazujeme zirkony tak certifikovanými brilianty.