Gravírování snubních prstenů

10.06.2024

Dopřejte svým společným prstenům duši

Gravírování snubních prstenů je jedním z nejkrásnějších a nejosobnějších způsobů, jak přidat hlubší význam do kovového kroužku lásky a oddanosti. Každý pár má svůj příběh a díky gravírování dostane každý kousek jedinečný design uzpůsobený přímo vám na míru a bude vám připomínat krásy manželství dennodenně.

Honí se Vám v hlavě co všechno se gravíruje nejčastěji na snubní prstýnky? Zde pro Vás máme pár tipů, co si snoubenci volí nejčastěji ke gravírování:

  1. Jméno nebo iniciály - nejtradičnější požadavek zákazníků

  2. Datum svatby - nikdy už nezapomenete přesné datum, kdy jste si vzali lásku vašeho života

  3. Symboly, znaky či ikony - znak nekonečna bývá mezi páry velmi oblíbený spolu s iniciály, dávejte však pozor na to, aby zvolený symbol opravdu měl význam pro oba manželé

  4. Krátký citát nebo motto - inspirace je všude kolem nás - v básních, ve filmech, v knihách…

  5. Souřadnice místa prvního setkání nebo svatby


Ať už se rozhodnete pro gravírování klasiky nebo něčeho originálního jako je symbol či znak, upřesněte si předem font písma, zda chcete patkové či bezpatkové, jednoduché či zdobné a také se dohodněte, zda-li bude gravírování vidět na vnější straně prstenu či bude diskrétně schovaný uvnitř prstenu.
Nezapomeňte si udělat čas na vybírání správně zvolených slov či symbolů - uvědomte si, že budete takto reflektovat jedinečnost vašeho sňatku.

Pokud zvažujete gravírování snubních prstýnků, neváhejte a zastavte se u nás na pobočce Zenklova 25 nebo Novákových 2 na Praze 8 a společně vymyslíme vhodný motiv na vaše symboly lásky 💍