Jak vybrat ideální šperky na svatbu?

13.07.2023

Výběr šperků na svatbu závisí na několika faktorech, jako je styl a barva šatů, styl a barva účesu, celkový styl svatebního dne a samozřejmě osobní vkus a preference nevěsty. Zde je několik tipů, jak vybrat ideální šperky na svatbu:

  1. Styl svatebních šatů - Pokud máte například šaty s výrazným zdobením na límci, měli byste zvolit jednodušší náušnice. Na druhou stranu, pokud máte jednoduché šaty, můžete zvolit výraznější šperky například i s barevnými drahokamy.

  1. Barva - Pokud máte bílé šaty, můžete zvolit stříbrné šperky, zatímco k šatům například ve slonovině se hodí zlaté šperky. Pokud jsou vaše šaty barevné, můžete zvolit šperky, které ladí s barvou šatů s barevným diamantem.

  1. Styl svatebního dne - Pokud máte například tradiční svatební den, mohou být vhodné klasické a elegantní šperky. Pokud se však chystáte na neformální svatební oslavu, můžete zvolit něco více originálního a výrazného.

  1. Pohodlí - Pokud nejste zvyklí nosit výrazné šperky, můžete zvolit něco jednoduššího a lehčího, abyste se cítili pohodlně a mohli si užít svatební den a naopak. Pokud nosíte výrazné šperky na svatbu se jich určitě nebojte.

  1. Módní trendy - Pokud vás aktuální módní trendy oslovují, můžete zvážit nějaký trendový kousek. Nicméně, je důležité vybrat si šperky, které se vám líbí a které odrážejí vaši osobnost, nikoli jen proto, že jsou v módě.

Zkrátka, při výběru šperků na svatbu je nejdůležitější, aby se vám líbily a aby odrážely váš osobní styl a vkus.