Jak vybrat zlatý šperk pro maminku?

20.01.2023

Co je v tomto případě asi nejzásadnější je vnímat jaký druh šperku maminka preferuje, jaký kov je jejím oblíbeným a zda má raději náušnice, prsteny, náramky nebo třeba řetízky.  Pokud v tomto směru máte jasno :-) je cesta k novému šperku jednodušší. V opačném případě je pak důležité vybírat takový šperk, který se k mamince bude hodit, ale také takový, který řekne jak moc je pro vás vzácná.

Prvním doporučením jsou náušnice - pokud je maminka nosí určitě jimi nic nezkazíte a pokud nám ukážete nebo popíšete jaké právě má tak vám dokážeme nabídnout takový šperk, který si myslíme, že by mohl odpovídat jejímu vkusu. 

V případě, že budete mít zájem o prsten je velmi důležité znát velikost prstu maminky. Pokud ji neznáte je možné nám přinést nějaký její prsten, který změříme a dle toho vám vybereme vhodný prstýnek. Nepůjde-li šperk přinést je tu ještě možnost navléknout si její prsten na prst a dle toho jak vám padne pak vybereme váš nový dárek. Prsten však v tomto případě doporučujeme volit takový, aby bylo možné upravit jeho velikost. 

Chcete-li jedinečný šperk rádi vám ho vyrobíme - stačí nás kontaktovat na tel. čísle 736 114 115. Domluvíme si soukromé setkání a vaší představu probereme do detailu.