Jaký šperk darovat mamince k narození dítěte

20.05.2022

Nejkrásnějším okamžikem v lidského života je narození miminka. Je to zázrak, který můžete umocnit vybraných šperkem pro maminku. Výjimečný šperk, kterým ženu obdarujete nejen řeknete jak moc si ji vážíte, jak ji milujete, ale darujete jí hmotný symbol tohoto jedinečného dne.

Šperky pro takto výjimečný okamžik si zaslouží vybírat z řady výjimečných šperků. Může to být prsten, náušnice či jedinečný přívěs. Šperky k této příležitosti si u nás můžete vybrat a to jak na eshopu tak v rozšířené kolekci na pobočkách.

Samozřejmostí je také výroba šperku na zakázku - jedná se vlastně o jeden z rodinných klenotů, které se poté dědí z generace na generaci.  V posledních několika letech je na vrcholu zájem o briliantové prsteny nebo přívěsky dle vlastní představy. Někteří tatínkové volí prsteny s jinými kameny např. prsten za syna s modrým safírem a prsten za dívku s rubínem nebo briliantem. 

Dalším oblíbeným šperkem je také náramek nebo náhrdelník jehož součástí je jedinečný originální přívěs. V případě náhrdelníku a přívěsku vyrábíme dvě varianty - jedna pro maminku a jedna pro miminko - jedná se o zmenšeninu šperku, který tatínek vybere.