TOP snubní prsteny v prvním čtvrtletí roku 2024

23.04.2024

Snubní prsteny, které se mezi našimi snoubenci stali těmi TOP :-) Děkujeme za důvěru a již nyní se těšíme na ty, které vám představíme v druhém čtvrtletí !!

Snubní prsteny pro vás vyrábíme od roku 1930 a jsme na to opravdu hrdí, protože se v mnoha případech staly rodinným šperkem, který se dědí po generace. Prsteny jsou šperkem, který i pro nás má symbol velkého závazku je to šperk, který charakterizuje dva lidi, kteří se rozhodli spojit své životy v jeden.

Kromě výroby je pro nás zásadní také osvěta jak se o snubní prsteny starat, aby jejich krása nikdy neuhasla a proto je pro nás celoživotní servis samozřejmostí.

Věděli jste, že snubním prstenům z bílého zlata, které mají rhodionavou povrchovou úpravu je nutné čas od času jejich bělost navrátit? Ano, snubní prsteny s touto úpravou časem ztratí svou ,,bělost,, a vystoupí na povrch skutečná barva zlata. Není to však nic neobvyklého - není se čeho obávat. Stačí vzít vaše prsteny ke klenotníkovi a ten se o vaše prsteny postará.

Kontakt na našeho zlatníka: 736 114 115 nebo domluvení osobního setkání s naší asistentkou - specialistkou na snubní prsteny. 
Celá naše kolekce je pro vás připravena na pobočce Zenklova 25, kde si ji můžete prohlédnout kdykoliv mezi 9-18 hodinou od pondělí do pátku. 

Těším se na vás !!