Co nesmí chybět ve vaší šperkovnici?

19.05.2023
  • PECKOVÉ NÁUŠNICE - nejzákladnější kousek v každé šperkovnici. Peckové náušnice jsou vhodné na běžné denní nošení, ale neurazí ani ve společnosti. Navíc se dobře kombinují s jinými šperky. Náušnice mohou mít různé tvary a osazené mohou být zirkony, brilianty i barevnými kameny.

  • VISACÍ NÁUŠNICE - někdy je potřeba sáhnout po výraznějších náušnicích. Ve Vaší šperkovnici by neměly chybět ani visací náušnice, které využijete v době kdy nebudete mít chuť kombinovat. Výraznější náušnice navíc krásně doplní jednobarevný outfit.

  • ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM - stejně jako pecičkové náušnice je jemný řetízek s přívěskem ideální volnou na denní nošení a neměl by chybět v žádné šperkovnici. Nebojte se ani kombinace řetízků v různých délkách.
  • NÁHRDELNÍK - velký náhrdelník využijete hlavně do společnosti nebo když nechcete kombinovat mnoho šperků. Náhrdelníky unosíte s jednobarevnými halenkami nebo když budete mít výstřih. Krásně zaujme a zvýrazní krk.
  • PRSTENY - každá žena by měla mít alespoň 2 prsteny. Jeden jednodušší na běžné nošení a jeden masivní, výrazný, který vynosí na společenské akce. Masivní prsten dokáže krásně podtrhnout Váš outfit. Doporučujeme zvolit variantu s barevnými drahokamy.
  • PERLY - jsou dlouhodobě považované jako symbol elegance a proto by neměly chybět ani ve Vaši šperkovnici. Ideálně je využijete do společnosti nebo například na pracovní pohovor. Nebojte se sáhnout i po barevných perlách (růžové, broskvové, černé).
  • BRILIANTY - už od historie brilianty neodmyslitelně patří k ženám a každá žena by měla vlastnit alespoň 1 briliantový šperk. Šperk s briliantem je ideální volbou k obdarování ženy při výjimečné události (zásnuby, promoce, narození dítěte, Vánoce.). Zda vyberete šperk minimalistický nebo výrazný už pak záleží na preferencích obdarované, nicméně s brilianty nikdy nešlápnete vedle.
  • SADA - ve Vaší šperkovnici určitě nesmí chybět alespoň 1 sada šperků. Jedná se o šperky, které byly vyrobené do sady, mají stejný design a jsou určené k nošení společně. Můžete zvolit sadu s brilianty nebo s přírodními barevnými kameny. 

Nejčastěji sada obsahuje náušnice, prsten a přívěs na řetízku. Ve Zlatnictví Jelínek Vám rádi vyrobíme šperky do setu.

Kategorie