Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje

23.04.2024

Náušnice jsou klenotem, který může dodat vašemu vzhledu tu správnou dávku elegance, šarmu, ale i sebevědomí. Ale jak vybrat ty správné náušnice pro váš tvar obličeje? Na to se zaměříme v tomto článku. Proto si k tomu udělejte si dobrou kávu, pohodlně se usaďte a pojďme na to.

V případě, že máte kulatý obličej, zkuste se při výběru náušnic zaměřit na náušnice s protáhlými tvary, které opticky prodlouží váš obličej a dodají mu ten správný šmrnc. Vhodné jsou také visací náušnice či kruhy, které opticky prodlouží váš krk a zjemní vaše tváře. V naší nabídce naleznete kruhy ze 14 karátového zlata v různých velikostech a designech.

Pokud vám příroda dopřála oválný obličej, máte štěstí, protože tento tvar obličeje se hodí k širokému spektru náušnic. Můžete si dovolit experimentovat s různými tvary a délkami. Doporučujeme náušnice s mohutnějším designem, které krásně rozjasní vaše obličejové rysy. I takové modely vám rádi u nás ukážeme.

Pro čtvercový obličej jsou ideální náušnice s kulatými tvary, které pomohou zmírnit ostré linie obličeje. Dobrou volbou jsou také klasické kruhy nebo náušnice ve tvaru oválu, které vnesou vašemu obličeji jemnost a harmonii. Vyhněte se příliš ostrým a geometrickým designům, které by více mohly zvýraznit ostré tvary.

Pokud máte srdcovitý obličej, jako například oscarová herečka Reese Witherspoon, hledejte náušnice, které opticky vyváží vaši širší čelo a užší čelist. Doporučují se náušnice ve tvaru listu nebo právě srdce, které ladí s vaším přirozeným tvarem obličeje. Také můžete experimentovat s visacími náušnicemi, které přidají dole na váze a pomohou vyvážit vaši siluetu. Inspirovat se můžete také u samotné hollywoodské herečky, sama si potrpí na krásné náušnice.

Pro trojúhelníkový tvar obličeje jsou skvělou volbou náušnice se zdobnějšími dolními částmi, které vyvažují šíři čela. Doporučujeme i zde visací náušnice, spíše větší velikosti, které opticky prodlouží váš obličej. Můžete také vyzkoušet náušnice ve tvaru diamantu nebo trojúhelníku, které hezky ladí s vašimi obličejovými rysy. Vyhněte se příliš malým nebo úzkým náušnicím, které by mohly ještě zvýraznit šíři vašeho čela.

Hledání těch správných náušnic pro váš tvar obličeje může být někdy výzvou. Když je ale najdete, pocit, který vám dodají je nepřekonatelný. Budete vykračovat s jistotou a elegancí. S pravými náušnicemi se budete cítit vždy královsky a sebejistě.

Buďte odvážní ve svém výběru, experimentujte a nechte vaší osobnost zazářit stejně jako vaše náušnice!

Kategorie