Den matek 12.5. 2024

26.04.2024

Dnešní článek bychom rádi věnovali té nejdůležitější osobě. Z prvních pár řádků budete jistě vědět o koho jde…

Vždycky tě ochraňovala a pečovala o tebe. Věnovala ti celé dny, hodiny i roky. Věnovala ti pozornost a svůj čas, učila tě mluvit, učila tě chodit a naučila tě také jak to chodí v životě a že nic není zadarmo. Naučila tě jak milovat a také jak si vážit sám sebe. Někdy nechtěla, ale prostě musela - umýt to nádobí, vyřešit úkol do školy nebo došla rychle večer ještě do lékárny, když ti zrovna nebylo dobře. Nikdy na sobě nedala znát, že toho je na ní moc. Jejím hnacím motorem byla čistá, bezpodmínečná láska. Byla to ona, kdo nás utěšoval a hladil nás po zádech, když jsme se báli a nenechala nás nikdy samotné.

Už jistě víte o kom je řeč…

Je to máma. Nejdůležitější člověk v našich životech.

Tak pojďme naše milované maminky obklopit láskou a poděkovat jim za všechno co pro nás udělaly, protože právě díky našim maminkám jsme tací, jací jsme dnes.

Ať už vyberete mamince nádherný náhrdelník, okouzlující elegantní náušnice nebo náramek - máma vás bude mít stále u sebe, ať jste kdekoliv.

Přijďte se proto podívat na naší prodejnu a vybrat tak pro svou maminku ten nejkrásnější šperk, který jí bude připomínat vaší nekonečnou lásku a vděčnost ❤️

Kategorie