Jaké vybrat šperky pro děti?

10.08.2022

Dětské šperky mají dlouhá desetiletí své pevné místo ve všech zlatnictvích.  Důvodem je především to, že prodej šperků pro děti je největší oblibou mezi rodiči, prarodiči a samozřejmě kmotry. S hrdostí pak vybírají malé i velké šperky k různým životním událostem ať je to již samotný zázrak narození tak první narozeniny, křtiny, svaté přijímání ... Každá událost má svou charakteristiku a dle toho se naši zákazníci rozhodují co koupit. 

Pro nás je samozřejmostí i to, že vyrábíme šperky, které na sebe navazují - jako první jsou do malé nádherné náušničky pro holčičky, následuje např. ve stejném provedení přívěsek s řetízkem, poté vyrábíme náušničky pro již větší slečny, prstýnek a mnohdy i nádherný náramek. Ano, některé šperky jsou vyrobeny tak, že je malá princezna může nosit až později, ale to na samotném kouzlu dárku nic nemění. Na samém konci z toho vytvoříte nádhernou ucelenou kolekci, která má svou historii a jak víme stává se z ní rodinný šperk. Mezi našimi zákazníky jsou šperky od narození do 50 roku :-) nádherná a jedinečná kolekce, kterou nikdo jiný na světě nemá.

Neodmyslitelnou součástí námi vyráběných dětských šperků je také jedinečný náramek s možností zavěšení přívěsů za každý rok života jeden. Nádherná myšlenka, kterou se nám již několikrát podařilo realizovat.  Nejkrásnější na tom je, že každý rok  - symbol každého roku je vždy jiný.

 Rádi vám poradíme jak vybrat vhodné šperky pro děti.

Na co si dát při koupi dětského šperku pozor

Ideální a spolehlivé zapínání pro dětské náušnice.

Nezávadný - vhodný materiál - vždy je dobré se ptát zda je vámi vybraný šperk vhodný pro děti

Správný materiál

Správná velikost - nesprávná velikost může ohrozit dítě.

Kvalitní provedení - vždy je důležité, aby šperk byl kvalitně a precizně proveden, aby neohrožoval naše malé lásky.

Vhodný design - vyvarujte se dlouhých ostrých hran, zavěšených kamenů atd.

Kategorie