Květen - měsíc lásky a nových začátků

01.05.2024

"Ano. Vezmu si tě..."  To je to, co chcete letos v květnu slyšet.

Proč nezpečetit svou lásku, oddanost a úctu k milované polovičce právě v takto kouzelném měsíci?

Květen nabízí ideální podmínky pro romantické gesto jako jsou zásnuby. Teplé počasí a kvetoucí zahrady tvoří dokonalé pozadí pro nezapomenutelný životní okamžik Vaší věčné lásky.

První máj je také symbolickým dnem, který přináší s sebou naději, veselí a nové možnosti do života. Využijete této příležitosti k vyjádření lásky a oddanosti i Vy?

Nabízíme Vám, pokud jste dočetli až sem, na zásnubní prsteny slevu 1000,- Kč, abychom vám pomohli udělat ten pravý krok na Vaší cestě životem.

Přijďte k nám na prodejnu a my Vám pomůžeme vybrat ten pravý prsten, který bude důkazem vaší lásky. Budeme se na vás těšit.

Typy jak vybrat vhodný zásnubní prstýnek:

1. Zvažte preferovaný styl a design: Zamyslete se nad osobností a stylem vašeho partnera. Preferuje vaše partnerka jednoduchý čistý design nebo naopak zdobný model osazený mnoha kameny?

2. Zvažte jejich materiál: Který materiál opravdu vydrží dlouho na cestě vaším společným životem? Našim klientům nabízíme především léty ověřené 14 karátové české zlato. Prsten můžeme samozřejmě vyrobit i z 18 karátového zlata. Zkrátka vyrobíme vše dle přání klienta.

3. Budget: Investice do kvalitních materiálů je dlouhodobou investicí i do vašeho vztahu. Stanovení rozpočtu je důležitým krokem při výběru zásnubního prstenu. V našem českém zlatnictví nabízíme poctivou ruční výrobu. Nabízíme zásnubní prsteny dostupné všem. Máme prsteny v různých cenových relacích. Například prsteny s nejlepšími signity zirkony se dají pořídit již kolem 6-8 tisíc korun.

Pamatujte však na to, že pro ženu jsou zásnuby okamžikem na který bude vzpomínat celý život. Tak jí dopřejte ručně vyrobený zásnubní prsten, který jí bude připomínat tento nezapomenutelný den. Briliantové zásnubní prsteny u nás na prodejně startují na ceně již od 10.000,-Kč.

Při výběru zásnubního prstenu, náhrdelníku nebo jiného šperku, je nejdůležitější, že jej vybíráte především s láskou a srdcem, což dělá tento šperk o to víc cennějším.

Kategorie