Jaký vybrat dárek pro novopečenou maminku?

31.05.2024

Blahopřejeme! Nový člen rodiny je očividně na světě, když vás tu tak vidím… 🙂

Příchod nového miminka do rodiny je vždy vzrušující událostí, která přináší do života radost, lásku a štěstí. Ale také bujaré oslavy…

Novopečení otcové často tápou, když přemýšlí o tom, jaký dárek dát svým partnerkám čerstvě po porodu. Takže pokud si zrovna teď lámete hlavu čím maminku obdarujete kromě květin a zásoby dudlíků a bodýček, máme pro vás pár tipů.

Dopřejte jí po 9.měsících zazářit jako ještě nikdy✨

Mamince, která září neskutečnou radostí a nekonečnou láskou díky novému přírůstku do rodiny, dopřejte jednu z klasických a velmi pozorných možností: briliantový šperk (<- ODKAZ NA ŠPERKY S BRILIANTY) Šperk s jedním nebo vícero brilianty je darem, který opravdu mile potěší a bude tak mamince připomínat výjimečný čas mateřství. Brilianty jsou symbolem trvalé krásy a elegance, kterou si po 9.měsících čekaného i nečekaného maminka zaslouží.

Briliantovým šperkem řeknete "Miluji Tě a děkuji za vše" zcela beze slova.

Náušnice zdobené brilianty: 

Prsteny s briliantem 

Náhrdelník posetý brilianty  a set briliantových šperků 

Přívěsek s brilianty 

Avšak nezapomínejme, že i zlatým šperkem (<- odkaz na zlaté šperky) můžete vyjádřit to, co slova nedokážou. Každý šperk ze zlata má svůj příběh a nosit ho, je jako mít své nejcennější stále u sebe. Podívejte se na naše nejprodávanější zlaté oblíbence:

Zlaté prsteny se zirkony 

Náušnice ze zlata 

Zlaté náramky 

Řetízek ze zlata

Set zlatých šperků - aby mamince už nic nechybělo

Ať už se rozhodnete pro briliantový šperk nebo jeden ze zlatých skvostů, je důležité, aby dar vyjadřoval vaší důvěru v sílu a krásu novopečené maminky. Šperky jsou nejen módními doplňky, ale také nositeli emocí a vzpomínek. Při výběru daru pro novopečenou maminku si vemte na pomoc své srdce a nechte ho promluvit skrze šperky z dílny Jelínek.